Keresés

Részletes keresés

mbalazs_007 Creative Commons License 2006.05.19 0 0 1078
Nehéz ügy az említett dolog . A probléma még az is h ha haverkodni akarsz akkor gyorsan kiderül h a női agy teljesen más mint a férfi agy. Nem igazán objektív és analítikus hanem a megszokásokra és tapasztalatokra épít. Ez pl a szakmára is teljesen igaz (mérnöki az esetemben). Amit én nehezen tolerálok. És két nőnél szeretném elviselni amelyikből az egyik az anyám a másik meg a bnőm. Tehát ha pl vmilyen kérdést teszel fel egy nőnek h pl ffiaknál mi a jobb a hosszú v a rövid haj(v bármilyen más jellemző) akkor nem objektívan kezeli a kérdést hanem a válasz az az amilyen az aktuális barátjának van. És ez ráilleszhető a világnézetére, politikai szemléletére, egy szakmai kérdésre szal szinte mindenre. Ráadásul egy nő szinte mindent alá tud rendelni a párkeresésnek és ezért nehéz vele. Mégha nem is arról van szó h megfekszi a gyomrom a sok nyavajgás, amit a nemlétező pasijának kellene lekezelnie, de ehelyett én kapom meg. Pl. van egy "havercsajom" aki tényleg állandóan a panaszkodásaival traktált aminek mindnek az volt az alapja h így nincs pasim úgy nincs pasim stb. Erre gondoltam ebből elég és összehoztam egy haverral. Aztán fél évre rá kiderült h a pasinak nem igazán jön be stb. Még elvegetáltak egy darabig de aztán a haver ejtette. Erre ugye az kövtekezett h ez milyen szemétség stb, nyilván elmondta mindennek stb. És úgy gondolta h ezzel én is értsek eggyet aztán olvassak be neki és ne haverkodjak vele én se. Remek. Tényleg nem volt top10 legjobb haverom között és tényleg kicsit mérges vagyok rá h miért lopta az idejét 1,5 évig miért nem rögta ki max 1-2 hónap után, de azért nem vagyok se inkvizítor se tanár h én nevelgessem a haverjaimat h h kell egy nővel bánni. Erre persze azt kaptam h hát ez csak felületes barátság. Hát tulajdonképpen igen, amikor sörözget vkivel az emberfia akkor nem freudi mélyelemzést vár el a haverjától főleg ha nem is a legjobb haverja. Na ezt adjátok össze! Bocs ha kicsit keresetlen a szöveg de néha már eléggé kivagyok a maratoni telfonálásoktól és egyéb zaklatásoktól...
Csendes Őrült Creative Commons License 2005.05.21 0 0 1077

"Ebben sok igazság van. De én akkor sem tudok primitív bunkó lenni."

 

Akkor legyél intellektuális geci. Filibertónak teljesen igaza van. Az általam eddig megismert nők úgy jöttek a kegyetlenségre mint a legyek a szarra. Az kell nekik, hogy alázd őket. Tegnap esti szakításomnak is ez az egyik legfőbb tanulsága. Kb. 1 év után elkezdtem egyenrangú félként kezelni a barátnőmet és lám meglett az eredménye.

Előzmény: fáklyamadár (1072)
Gillian Creative Commons License 2005.05.19 0 0 1076
Azt, hogy néha légy férfi: kicsit önző, néha határozott, néha nemet mondani tudó.
Persze, csak őszintén. Ha nem megy, akkor légy, aki vagy. Minden zsáknak megvan a maga foltja, kívánom, hogy te is találd meg, vagy ő téged.

Előzmény: Törölt nick (1068)
fáklyamadár Creative Commons License 2005.05.19 0 0 1075
Igen, ilyenkor irigylem azokat, akik soha nem gondolkodnak előre. Sokkal egyszerűbb az életük.
Előzmény: filiberto21 (1074)
filiberto21 Creative Commons License 2005.05.19 0 0 1074

Nem is kell, pár primitív bunkó után értékelik a lányok a normális pasit.

De némi határozottság , magabiztosság kell.

Ez a primitív bunkóknak nagyon jól megy, mert egy két gondolatnál, elképzelésnél nincs több a fejükben.

Az intelligensebb lényeknek már nehezebb mert mire végiggondolja a sok lehetőséget ami egy döntés okozhat már határozatlan vélhetik.

Pedig csak előre gondolkodik.

A megoldás tudd mit akarsz és akkor már nem kell dönteni.

Pl: legyen meg a randi előtt, hová akarod elvinni a lányt.

 

Előzmény: fáklyamadár (1072)
filiberto21 Creative Commons License 2005.05.19 0 0 1073

Nem létezik barátság fiú és lány között.

Max arra az időre amíg mindketten egyedül vannak.

De ilyenkor a fiúk nem csak a barátságra gondol, lehet ,hogy sekélyes és kiábrándító de így van.

 

 

Előzmény: elmocca (1071)
fáklyamadár Creative Commons License 2005.05.19 0 0 1072

Ebben sok igazság van. De én akkor sem tudok primitív bunkó lenni.

Előzmény: filiberto21 (1066)
elmocca Creative Commons License 2005.05.18 0 0 1071

Hoppá-hoppá! Nem egy fiút akartam megtartani, hanem egy barátot! Valóban kevesek már a közös élmények, de azt hiszem nem jelentheted ki, hogy nincs közös témánk... Nem véletlenül lettünk barátok...

 

Mivel kettőn áll a vásár, nem csak nektek férfiaknak van szüksége szexre... De nem minden pasival akarok lefeküdni, és akivel nem és ő velem szintén nem, azzal miért ne lehetnénk jó barátok?! Ha valakivel nincs szex, már szóba sem jöhet hogy jóban legyetek? mindig csak a vadászösztön?! Ez így elég sekélyes...

 

Barátokra ugyanolyan szükségünk van, mint szexre, legalább azon a téren nem teszek különbséget férfiak és nők között!

Előzmény: filiberto21 (1064)
bonusok Creative Commons License 2005.05.18 0 0 1070
Vannak olyan lányok/nők akiknek még különösebb érdeklődési köre sincs!Bár az is igaz ,hogy az elentétek vonzák egymást!
Előzmény: rem spotlight (1054)
filiberto21 Creative Commons License 2005.05.18 0 0 1069

Miért akarnám eltüntetni, a nők ilyenek és kész.

Némi élettapasztalatot adtam át az ifjúságnak-:)

 

Köszönöm ,hogy megerősítetted amit írtam.

 

Nem a szélkakas hibája ,hogy forog.

Előzmény: Gillian (1067)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.18 0 0 1068

"ne mondd már, hogy egy normális pasinak nem esik jól néha némi macho beütéssel szabadjára engedni magát "

Ez pontosan mit jelent nálad? Állatnak lenni? Elmenni gyúrni, aztán lealázni valami könnyűvérű nőcskét? Macho beütés alatt pontosan mit értesz?

Előzmény: Gillian (1067)
Gillian Creative Commons License 2005.05.17 0 0 1067
... és ez az a genetikailag kódolt ellentmondás bennünk, kedves topiktárs, amit soha ebben a büdös rohadt életben nem fogsz tudni eltüntetni, úgyhogy szvsz alkalmazkodj ... ne mondd már, hogy egy normális pasinak nem esik jól néha némi macho beütéssel szabadjára engedni magát --- merthogy belétek meg ez van genetikailag kódolva ... állítólag :-)
Előzmény: filiberto21 (1066)
filiberto21 Creative Commons License 2005.05.17 0 0 1066

OFF

 

Nekem akkor jött össze egy kapcsolat a legkönnyebben egy lánnyal, ha látszott rajtam, hogy nem igazán akarom,  ez a legjobb módszer.

Amint azt látja a lány ,hogy hajtasz rá, egyből elkezd gondolkodni és annyi.

 

Szomorú de több sikert érsz el ha egy kicsit érzéketlenebbnek mutatkozol, mintha próbálsz normális lenni.

 

 

A normális pasik unalmasak a lányok számára kell nekik némi titokzatosság, hogy felnézhessenek rád, hogy tisztelni tudjanak.

Persze nehéz az embernek kibújni a bőréből.

Ráadásul a nők állandóan azt hajtogatják, hogy normális pasit akarnak, és elmennek az első izgalmas primitív bunkóval.

 

ON

Előzmény: Törölt nick (1065)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.17 0 0 1065

"Hihetetlen, hogy még mindig vannak olyan lányok akik a nem fogják fel, hogy egy férfinak szüksége van nemcsak az érzelmi beszélgetésekre hanem a szexre is."

Igaz, csak nálam nem biztos hogy ugyanaz a személy. Nagyon szívesen beszélgetek érzelmi dolgokról is, de a viszonyt kölcsönösnek szeretném tudni, de ez eddig valahogy sohasem sikerült...

Előzmény: filiberto21 (1064)
filiberto21 Creative Commons License 2005.05.17 0 0 1064

Miért foglalkozna veled?

 

Nincs semmi új közös élményetek, közös témátok a "barátságotok" a múlté.

Volt sok időd ,hogy megtartsd a fiút. Ezt már elszúrtad. Gondolom hiányzott belőle a plusz.

 

Hihetetlen, hogy még mindig vannak olyan lányok akik a nem fogják fel, hogy egy férfinak szüksége van nemcsak az érzelmi beszélgetésekre hanem a szexre is.

Ilyennek lettünk teremtve.

Lehet tagadni, de akkor is úgy van.

 

A "barátod" talált magának egy másik lányt aki nem filozofálgat a barátságról és nem lelkendezik, hogy de jó hogy nem fekszünk le egymással hanem testi lelki jó barát.

 

Testi kapcsolat nélküli barátság fiú és lány között nem működik. Illetve egy darabig a fiú türelmes és akkor a lány azt hiszi ,hogy igen, amíg a fiú megunja és továbbáll, vagy a lány-:)

 

 

Előzmény: elmocca (1063)
elmocca Creative Commons License 2005.05.17 0 0 1063

Én már elszomorodtam: kezd megdőlni az elmélet...  Az egy természetes dolog, hogy amióta a barátom szerelmes, már kevesebbet találkozunk, de az már rosszul esik, hogy telefonon is alig beszélünk, és ha valami van, akkor már nem engem vesz elő, hanem valamelyik haverját...

tegnap volt a születésnapom! még egy sms-t sem küldött....  ;-(((( kíváncsi vagyok mikor jelentkezik majd, én most nem keresem egy darabig, az biztos....

fáklyamadár Creative Commons License 2005.05.15 0 0 1062
Na igen...
Előzmény: kambekk (1061)
kambekk Creative Commons License 2005.05.15 0 0 1061
Gillian Creative Commons License 2005.05.14 0 0 1060
Az a nem létező plusz dönti el, így van. Meg persze mindkét fél, hogy él-e a lehetőséggel, vagy sem.

A férfinak valóban a sarkára kell állnia ilyen esetben, pro vagy kontra.

A vámpírság valóban nagyon találó. Engem egy barátom ébresztett rá arra nemrég, hogy energiavámpír (is) vagyok. Hihetetlen erőt tudok ui. meríteni a szeretteimből. De nyilvánvaló, hogy ezzel néha komolyan lemerítem az "aksijukat".
Viszont közben én is feltöltődtem tőlük annyira (úgy uszkve 20 év alatt :-)), hogy most már én is tudok viszont adni energiát, szeretetet, törődést. Node ehhez azér' meg kellett egy kicsit érni, ugye ... :-)
Huszonéves csajsziktól ezt még nem lehet elvárni, főleg, ha nem is énjük része. Amelyiknek meg igen, abból nem biztos, hogy hamar elő fog bújni, belőlem is csak 30 felett kezdett ...
Előzmény: filiberto21 (1058)
fáklyamadár Creative Commons License 2005.05.13 0 0 1059
Bemutatnál valamelyiknek? :D
Előzmény: Hegylakolaci (1057)
filiberto21 Creative Commons License 2005.05.13 0 0 1058

Mindig a nő választ, ha ő akarja úgyis menni fog a dolog ha nem akarja akkor csinálhatsz amit akarsz csak lelki szemetes ládának kellesz.

 

Ilyenkor hagyni kell a fenébe, annyi normális lány van.

 

Valószínűleg hiányzott belőletek a nem létező plusz....

Én is voltam hasonló helyzetben, kerestem egy másik lányt azóta már csak szánalmat érzek az illető iránt , mert még mindig egyedül van és csak telnek az évek, nekem meg már van egy családom.

 

Érdemes néha az férfinak a sarkára állni úgy több sikert ér el mintha eljátsza a lánybarátnő szerepét.

 

Az érzelmi vámpír kifejezés ügyes.

Találóbb mint gondolná elsőre az ember.

Hegylakolaci Creative Commons License 2005.05.13 0 0 1057
Szerencsémre vannak üditő kivételek.
Előzmény: fáklyamadár (1056)
fáklyamadár Creative Commons License 2005.05.12 0 0 1056
Számomra is rejtély, hogy az ilyen lánybarátoknak miért esik annyira nehezükre, hogy néha megeresszenek ők is egy telefont. Mindig csak akkor, amikor kérni akarnak valamit.  
Előzmény: Törölt nick (1045)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.11 0 0 1055

Ha ennyire lüke a csajszi, megéri vele foglalkozni? Épp eleget láttam ilyet életemben, nálam menekülési reakciókat vált ki ha valaki ilyen.

A fordításom pedig tágabban is értelmezheted, nem muszály a dolog fizikai részére hagyatkozni, csak szemléltetni akartam a hozzáállásukat.

Előzmény: rem spotlight (1054)
rem spotlight Creative Commons License 2005.05.11 0 0 1054

Hm, nem itt nem errről van szó - fiatal még a csaj - és itt dugásról szó sincs az ő részéről senkivel... (mert ő még senkivel sem...!)

Figyu! Annó ő kezdett ki velem és írta a félreérthetetlen leveleket... aztán vmi zavarta később sztem velem kapcsoltaban, pont az amit mondtam.

Az a baj h csupa idióta a haveri köre (és kicsit ő is az) - én meg pont az ellenkezője vagyok mindennek. Lehet h ezt vmennyire ő is tudja, csak nem mondja ki, és mindenféle hülyeség mögé bújik - kitelik tőle - ismerem.

Előzmény: Törölt nick (1052)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.11 0 0 1053
Akkor te vagy a ritka kivétel. Akiket én ismertem, mind ugyanolyan maradt.
Előzmény: Gillian (1050)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.11 0 0 1052
Nyilván nem ismerem a konkrét esetet, de nálam ez a "más vagy mint a többi" duma fordítása: nem fogok veled dugni, de ha akarom, majd kereslek és kiöntöm a lelkemet. Ha te annyire értékes ember vagy, a haverjai meg nem, szerinted miért nem veled kezd? Szerintem arra van szüksége, hogy azokkal legyen, függ tőlük. Erre mondtam hogy ezek nem tudnak normális kapcsolatot teremteni.
Előzmény: rem spotlight (1051)
rem spotlight Creative Commons License 2005.05.11 0 0 1051

"Ez a más vagy mint a többi" lehet h képmutatás, lehet h nem...

Mindenesetre tudom h ez télleg igaz... ezt nehéz elmondani... láttam, találkoztam már a haverjaival - szóval lecsapja a kúltúra a biztosítékot. Meg abszolut nem érdekli őket semmi - nincs céljuk. Én meg tanulok, értelmiségi vagyok...:) Szóval értitek... Ha télleg rájön és megérzi(?) h bennem sokkal több rejlik mint bennük, akkor talán van esély.. de mivel a csajszi is ilyen, h szinte semmi nem érdekli - lehet h ez zavarja velem kapcvsolatban, csak nem meri kimondani. És ha ezen (ha igaz) változtatna, és helyrerakná magában ezt az egészet... akkor talán...

Hát nemtom - szerintem...

Előzmény: Törölt nick (1049)
Gillian Creative Commons License 2005.05.10 0 0 1050
Én is érzelmi vámpír voltam sokáig. Most már adni is tudok.
Ezt is meg kell tanulni.
Előzmény: Törölt nick (1049)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.10 0 0 1049
Ilyenkor kell kurva keménynek lenni, és nem adni még egy lehetőséget arra hogy megint leszarjanak. Ezeket hívom én érzelmi vámpírnak. Ez a "más vagy mint a többi" pedig elképesztő képmutatás.
Előzmény: rem spotlight (1047)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!